Aktualności

Casa Dywany – dystrybutor dywanów belgijskich

Nasze aktualności

Warto trzymać rękę na pulsie i być na bieżąco z wydarzeniami dziejącymi się w Casa Dywany! Codziennie oprócz porad, doradztwa i sprzedaży dywanów, pracujemy nad nowymi promocjami, zmianami w asortymencie i naszym systemie pracy. Wszystko po to, aby nasi Klienci czerpali coraz więcej zadowolenia i satysfakcji z zakupów w naszym salonie.

Tutaj znajdziecie Państwo wszystkie najświeższe i najważniejsze informacje z życia Casa Dywany – salonu sprzedaży dywanów.

Rozmaitość kolorów nie zawsze oznacza aranżacyjną wpadkę. Wiele osób twierdzi, że im więcej różnych kolorów na dywanie, tym bardziej trzeba uważać na aranżację pozostałych dodatków we wnętrzu mieszkania. Niekoniecznie! Przecierane dywany z domieszką różnorakich, dosyć odważnych kolorów mimo wszystko robią imponujące wrażenie!

Zaletą dywanu Rame jest także jego krótkie i miękkie runo, które pozwala na proste i sprawne usunięcie okruchów czy zabrudzeń. Kolekcja wykonana z materiału, który zapewnia trwałość, pozwalając cieszyć się nim przez długie lata.

Belise- kolekcja dywanów wełnianych, które niezaprzeczalnie dodają elegancji i uroku do każdego wnętrza.

Kolekcja ta charakteryzuje się niebanalnymi, przecieranymi wzorami, które zapewniają bezpieczeństwo w wyborze innych dodatków. Utrzymana w stonowanej kolorystyce podkreśla również całokształt pomieszczenia.

Naturalne tworzywo, z którego wykonane są dywany Belise niosą za sobą ogrom zalet. Wśród nich należy wymienić trwałość, bardzo wysoką jakość oraz miękkość w dotyku.

Coś dla miłośników zarówno tradycyjnych jak i stylowych dywanów. Kolekcja Diobies oprócz tego, że w 100% wykonana jest z wysokogatunkowej wełny zapewniającej trwałość, posiada jeszcze ozdobne frędzle nadające ciepła, uroku i charakteru. Takie dywany świetnie pasują do sypialni, salonów jak i pokojów dziennych. Posiadają modny styl vintage, który zaczyna gościć w wielu domach. Kolekcja Diobies charakteryzuje się także uniwersalnym wzornictwem - od typowo tradycyjnych wzorów, po wzory tureckie, etniczne, a także jednolite.
Aby zapoznać się z dywanami Diobies, najlepiej zajrzeć do naszego salonu! Zapraszamy!