O Firmie

       O firmie Casa Dywany

Casa Dywany, czyli salon sprzedaży dywanów istnieje na rynku już od 2008 roku i od tego czasu z powodzeniem proponuje produkty najwyższej jakości od światowych, renomowanych producentów.

Od początku działalności naszym celem było oferowanie bardzo dobrych produktów za rozsądną cenę. Główną strategią firmy było, i wciąż jest, kupowanie towarów bezpośrednio u Producentów, aby móc naszym klientom zaproponować atrakcyjne ceny i rabaty. Jesteśmy marką oferującą dywany OSTA, Ligne Pure, Agnella, Berfin czy Balta, które są klasą samą w sobie.

Ogromną uwagę przywiązujemy do obsługi naszych klientów. Dobre i uczciwe relacje stawiamy na pierwszym miejscu.

Nasza firma jako jedna z niewielu posiada szeroki asortyment dywanów dostępnych „od ręki”, co spotyka się z ogromną aprobatą naszych klientów. Dbając o ciągły rozwój naszej firmy, wciąż śledzimy obowiązujące trendy w sposobach aranżacji wnętrz. Sprowadzamy towar bezpośrednio z Belgii, aby nasi klienci mieli łatwy dostęp do produktów, które są uznawane, ładne, ciekawe, a przede wszystkim unikatowe. Szeroki asortyment pozwala nam spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwp również polskie dywany.

Urządzając dom czy mieszkanie z naszą firmą, gwarantujemy Państwa zadowolenie z profesjonalnej obsługi oraz jakości produktów.

Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę!

Zapraszamy do stacjonarnego salonu sprzedaży dywanów w Dobrotece w miejscowości Dobrodzień oraz w miejscowości Panki na ul. Tysiąclecia 36.